Hurá
do přírody!

O projektu

ŠKODA AUTO Nadační fond a Ekocentrum Zahrada DDM Vás společně zvou na Dny Země na Mladoboleslavsku!

KDY?

14. 4. - 12. 6. 2022

KDE?

Na nejzajímavějších místech v regionu Mladá Boleslav. Podívejte se na
interaktivní mapu

CO JE VAŠÍM
ÚKOLEM?

Stačí si stáhnout a vytisknout Hrací kartu. Vybrat si lokalitu (ke každé jsou doplněny souřadnice a úkol, který si vytiskněte a vezměte s sebou), pak už stačí jen vyrazit!

V každé lokalitě naleznete ptačí budku s QR kódem, který Vám přes chytrý telefon ukáže zajímavosti o daném místě. Zobrazí také nápovědu k vyřešení úkolu.

Na dřevěné destičce je obrázek, který technikou frotáže překreslete do Hrací karty. Pastelky jsou na každém stanovišti, ale pro jistotu si vezměte i vlastní.
Obrázek překreslíte a máte splněno!

Navštivte další 2 lokality a máte obrázky vyplněnou celou hrací kartu. Tu odevzdáte v Ekocentru Zahrada DDM a jako odměnu získáte některou z cen.

Odměnu získáte již za 3 místa, ale určitě stojí za to navštívit všechny.

INTERAKTIVNÍ MAPA

Vyberte si místo, které chcete prozkoumat a vydejte se za dobrodružstvím!

Hrací karta

Jednotlivá místa můžete samozřejmě navštívit i bez ní a užít si kouzlo přírody, historie a poznání.

Máte-li trochu soutěžního ducha určitě si ji vezměte s sebou. Ke krásným zážitkům z návštěvy malebných míst můžete vyhrát i hezkou cenu. A to určitě stojí za to!

Pravidla soutěže

Především jde o to užít si příjemné chvíle v přírodě a dozvědět se něco zajímavého. Nicméně je to i soutěž a každá soutěž má svá pravidla. Určitě se ale nebojte, není tam nic co byste nedokázali s trochou dobré vůle splnit.

Prečtěte si pravidla soutěže.